קצת עלינו

ביומיט שמה דגש על חברות המפתחות תחליפי בשר וחלבונים אלטרנטיביים, ומתמקדת בהשקעה ובתמיכה בחברות R&D ייחודיות בענף הפוד-טק.

מהו פוד-טק?

שינויים עוברים על ענף המזון, כשמוצרים מן החי שנאכלים היום עלולים להפוך ללא-רלוונטיים מחר.

עם גידול האוכלוסייה והעלייה בביקוש למוצרים מן החי, המחירים נמצאים בעלייה ושרשרת הייצור כבר לא מהווה מקור בשר אמין ויציב. לחלל שנוצר נכנס ענף הפוד-טק, המייצר סוג חדש של תחליפי בשר וחלבונים אלטרנטיביים.

בנוסף לשינויים בשוק עצמו, הצרכנים התחילו לדרוש יותר שקיפות בנוגע לרכיבים, תהליכים, ואתיקה של יצרני המזון, כתוצאה מהעלייה במודעות לבעיות הטמונות במפעלי הבשר. בעיות אלו כוללות, בין היתר, את השפעות תעשיית הבשר על הסביבה, והחשש שהשפעות אלו צפויות להחריף במקביל וכתוצאה מקצב גידול האוכלוסייה.

בהתחשב בכך, ההשקעות בחברות הפוד-טק הגיעו ל$18.5 מיליארד בשנת 2019, כשההשקעות הן בעיקר בחברות צעירות. מספר זה צפוי לעלות באגרסיביות, ולהגיע ל$40 מיליארד עד שנת 2026, מה שמראה שהענף עדיין בשלבי ההתחלה, ומצביע על הזדמנויות משמעותיות ביותר עבור משקיעים.

מהי ביומיט?

 

ביומיט שמה דגש על חברות המפתחות תחליפי בשר וחלבונים אלטרנטיביים, ומתמקדת בהשקעה ובתמיכה בחברות D&R ייחודיות בענף הפוד-טק.

אנחנו שותפות מו"פ ציבורית.

ההנהלה המנוסה שלנו והשותפות הייחודית עם חברת סולבר – הספקית הגדולה בישראל לחלבון סויה לתעשיות המזון – ממקמות את ביומיט כחברה מובילה ומרכזית בענף הפוד-טק.

הכירו את הצוות

ג'יל הוא יזם ומנהל בתעשיית המזון בישראל, ופועל גם כיועץ ומנטור לחברות בתחום תחליפי הסוכר והחלבון.

בעבר, ג'יל כיהן במגוון תפקידי ניהול, לרבות כמנכ"ל, בסוגת תעשיות בע"מ, וכיום הוא מכהן כיו"ר סוגת, לאחר שהתמודד בהצלחה על רכישתה כנציג חברת MAN&ED בישראל.

ג'יל הוא בעל תואר שלישי בכלכלה, וסיים את לימודיו באוניברסיטת פנתיאון-סורבון פריז שבצרפת.

ג'יל גמון

ג'יל גמון

מנכ"ל

שרה היא בעלת ניסיון רב בייזום, ליווי, והובלה של חברות בתחום ההיי-טק והון הסיכון, לרבות אסטרטגיה עסקית, רכישות ומיזוגים, פיתוח עסקי, ושיתופי פעולה אסטרטגיים.

בנוסף, שרה היא המייסדת והמנכ"לית של קאן אינוביישינס, אקסלרטור בינלאומי שהוקם בקנדה עבור טכנולוגיה חדשנית בתחומי הפוד-טק, מדטק, AgTech, וIndustry 4.0.

שרה כיהנה כסמנכ"לית לפיתוח עסקי בחברת Lift & Co (TSXV:LIFT) הציבורית, וכמנהלת בכירה של פיתוח עסקי, עבור מספר חברות סטארט-אפ בישראל ובארה"ב.

שרה טהור

שרה טהור

סמנכ"ל השקעות