פורטפוליו

חברת אובו פיתחה טכנולוגיה שמשפיעה על התפתחות ביצי התרנגולת ומעלה את הסיכוי לאפרוחים ממין זכר, בכדי לאפשר תפוקות גבוהות יותר, ובעלויות נמוכות יותר. בנוסף, ההתייעלות מעניקה איכות חיים טובה יותר לפרטים בלול: יש יותר מקום לכל אפרוח ופחות צפיפות וסטרס בתוך הלולים עצמם.

חברת מור פודס משתמשת במקורות חלבון חדשניים, בכדי לייצר מוצרי תחליף בשר בעלי מרקם, טעם, וצבע דומים לבשר אמיתי. החברה כבר שיווקה את מוצרה הראשון, "מור ביף", ופועלת להוכחת היתכנות ייצור של כ16 ק"ג לשעה, עם יעד ייצור של לפחות 100 ק"ג לשעה בתוך השנה הקרובה.

איפישיאנט מפתחת סביבה נקייה יותר עם מים נטולי רעלנים, מקטינה לחץ על דגי בר, מונעת את הצורך בייבוא מארצות אחרות ומחזקת את הביטחון התזונתי.

מתמחה בפיתוח שיטות ייצור של בשר דגים מתורבת לצריכה אנושית, המאופיין ברמת ניקיון גבוהה יותר ובעלות נמוכה יותר בהשוואה לדגים שגודלו בצורה מסורתית.

 

חברת מיטאפורה מפתחת פלטפורמה בשר מתורבת המבוססת על גישה ייחודית.
במסגרת הטכניון הוכחה היכולת הטכנולוגית לייצור בשר טחון והאתגר המרכזי בתחום זה הוא הקמה והפעלה של ריאקטורים גדולים בהיקף תעשייתי.
הסיכון בתחום הבשר הטחון נמוך משמעותית מבתחומים האחרים ובעיקרו הוא הנדסי ולא טכנולוגי

כל מוצר מחברת רילבייט עשוי מ 6-8 רכיבים בלבד ובעל ערכים תזונתיים, טעם, ומרקם, דומים מאד לאלו של בשר. הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת החלפה של עד 70% מהרכיבים, ומפחיתה בצורה משמעותית את כמות המים הנדרשת לתהליך הייצור. החברה פועלת להקמת קו ייצור אוטומטי ורציף, הראשון מסוגו בעולם, שיאפשר ייצור של כטון אחד בשעה. יש לה מפעל מזון באשדוד, שעומד ברגולציות של ייצור מקומי וייצוא לחו"ל.